MUHARREM ÖZDEMİR

Muharrem Özdemir

Muharrem Özdemir
Kurumsal Eğitim Danışmanı

 

Kariyerine Doğuş Grubu’nda Satış Yöneticisi olarak başladı. Sonrasında Nestle Türkiye, ve Marsa Kraft’da FMCG sektöründe satış ve yöneticilik pozisyonlarında görev aldı. Bu süre içerisinde Türkiye’nin birçok ilinin ticari yapısını gözlemleme şansını elde etti. Bu süre zarfında hem geleneksel hem de modern satış kanallarında görev aldı.

2005 yılında Turkcell ile GSM sektörüne geçiş yaptı. Turkcell’de Kurumsal Hizmetlerde sırasıyla Bölge Yöneticisi, Bölge Müdürü ve Grup Satış Müdürü olarak kurumsal saha satış departmanında görev aldı. Hem iş ortağı hem de iş ortağı personeli yönetimi ile sektöre yeni bir anlayış kazandıran ticari tasarımların uygulanmasında görev aldı. Turkcell Kurumsal Hizmetler’de Satış Operasyon Grup Müdürü Olarak, Satış Operasyon, Raporlama ve Eğitim Takımını yönetti.

2011 yılından itibaren profesyonel eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Aile şirketlerinin kurumsallaşma, satış süreçleri ve prim sistemi tasarımları, değişim yönetimi, performans yönetimi gibi alanların yanında üst düzey yönetim danışmanlığı konularında kurum veya yöneticilere danışmanlıklar yapmaktadır.

Kurum ihtiyacına göre çalışan yetkinlik gelişimi kapsamında; eğitim süreç tasarımı, kültür -değişim proje yönetimi, prim ve performans yönetim modeli geliştirme, satış süreci iyileştirme, kurum süreç mükemmelleştirme gibi birçok farklı fonksiyonda iş geliştirme üzerine danışmanlık vermektedir.

1971 yılında Ankara’da doğan Muharrem; lisans eğitimini Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Model arabalara ilgi duymakta ve profesyonel fotoğrafçılık ile uğraşmaktadır.

Referanslarımız

İletişim Bilgileri

info@afloday.com

Etiler Mah. Tepecik Cad., Edincik Sk.No:3 /2, 34337 Beşiktaş/İstanbul

Takip Edeyim

Bir "TIK" Yakındayız

Please publish modules in offcanvas position.