Çiçek Çerçeve Tasarım Atölyesi

ÇİÇEK TASARIM HOBİ ATÖLYELERİ

Doğadan, çiçeklerden ilham alarak doğanın sunduğu eşsiz güzelliklerle, çiçeklerle çalışılan çiçekleri çerçeve içine alan tasarım atölyesi.

Kuru ve kumaş çiçeklerle, doğal kara yosunlarıyla çalışılan atölyede amaç; çiçeklere yakından bakabilmek, doğanın güzelliklerini keşfedebilmek, varlıklarıyla ilgili farkındalık yaratmak.

Tasarıma konu malzemelerin tanıtılmasıyla başlayan atölye; çiçeklerle ilgili temel bilgilerle, tasarım ilkeleri ve renk bilgisi paylaşımı ile ilgili bilgilerle ilerliyor. Eğitmen ile eş zamanlı uygulama süreçleriyle de devam ediyor.

Yetkinlik ve ek beceri gerektirmeyen atölyede; kuru ve kumaş çiçekler, gerçek doğal otlar ( lavanta, biberiye, ruscus, demir otu vb) kozalaklar, kara yosunu, mevsime göre tarçın çubukları,  portakal dilimleri, ağaç kabukları tasarıma konu olan doğadan malzemelerden…

Doğadan ilham alarak tasarlanan çiçek çerçeve kadın katılımcılarımızın gözdelerinden...

Daha önce hiç karşılaşmadığı ya da nadir gördüğü malzemelerle çalışan zihin, yeni kayıtlarla tazelenmiş oluyor. Böylece yaratıcı düşünme potansiyeli artmış oluyor.

Atölye Kazanımları: Temel Tasarım Becerileri, Yaratıcı Düşünme, Sosyalleşme, Bilinçli Farkındalık, Özgün Tasarım Aksesuarlar

Atölye Akış:

  • Tanışma
  • Doğal Eko Sistem & Bitkilerin İnsanlara Faydaları & Doğa - Çevre Koruma Farkındalık & Örnek Tasarım Eğitmen Uygulama
  • Atölye Eş Zamanlı Uygulama Zamanı

Çiçek Tasarım Hobi Atölyeleri


İletişim Bilgileri

info@afloday.com

Etiler Mah. Tepecik Cad., Edincik Sk.No:3 /2, 34337 Beşiktaş/İstanbul

Takip Edeyim

Bir "TIK" Yakındayız

Please publish modules in offcanvas position.