AFLODAY

ÇİÇEK TASARIM ATÖLYESİ

Afloday Çiçek Tasarım Atölyesi olarak çiçekleri yaşam alanlarına taşımayı ve şehir hayatında daha fazla var etmeyi hayal ettik.

Çiçeklerin dünyasından duyulara, duygulara, yarınlara, yetkinliklere bir köprü kurma misyonu ile yola çıktık.

Doğanın tasarımından ilham alarak; çiçek tasarımları yapıyor, çiçeklerle atölyeler düzenliyor, çiçeklerle gelişim eğitimleri ile farkındalık vadediyor, ismimiz gibi «Çiçekli Bir Gün» yaşatmayı amaçlıyoruz. 

İnsanları ve onların hayallerini önemsiyoruz. Zeynep’in, Elif’in, Defne’nin hayali, belki de biz ona sahip çıkana kadar kimsesiz olduğunu düşünen bir çocuğun hayali…

Mesela kurucumuz Ceylan’ın hayali şöyleydi; çiçeklerin büyüsü ile desteğe ihtiyacı olan çocukların hayatlarını iyileştirebilmek. Onları mecburiyetlerden kurtarmak, temel hak ve özgürlüklerine erişebilmelerini sağlamak.

Hayallerin gerçekleşmesi için mucizelere ihtiyaç olmadığını fark ettiği andan itibaren nefesi kesilene kadar koşmaya karar verdi. En iyi yaptığı şeyleri, yetkinliklerini en sevdiği işle buluşturdu ve çocuklara fayda sağlamaya odaklandı. Bu satırları okuyorsan, bu hayalin gerçekleşmesi için doğru yolda, doğru insanlarla koşmaya devam ediyoruz demektir.

Sen de varlığınla, desteğinle hayalimize katkı sağlamak, değer katmak istersen; uygulamalarının çiçeklerle olduğu eğitimlerimiz için görüşebiliriz ya da çiçek siparişin ile belki kendinin, belki bir sevdiğinin yüzünü güldürebilir, kendini hatırlatabilirsin ya da atölyelerimizi takip edip onlara katılabilirsin. 

Bu hikayede sen de yer almak hizmetlerimizi deneyimleyerek bu hayale destek vermek istersen; çiçeklerin dünyasına, AFLODAY’e hoş geldin!

Afloday | Çiçek Tasarım Atölyesi

Referanslarımız

İletişim Bilgileri

info@afloday.com

Etiler Mah. Tepecik Cad., Edincik Sk.No:3 /2, 34337 Beşiktaş/İstanbul

Takip Edeyim

Bir "TIK" Yakındayız

Please publish modules in offcanvas position.