Sosyal Sorumluluk

AFLODAY olarak biz: hediye edilen tek bir çiçeğin, bir yaprağın bile gülümseme, önemsenme, bir anıyı paylaşma, bir özür, bir iyilik ve bir hayale sımsıkı sarılma olduğuna inanıyoruz.

Paylaştıkça da var olacağımızı düşünüyoruz. Bu yola çıkarken; paylaşmayı, fayda sağlamayı çok hayal ettik. Bir çok alanda etkin olabilirdik ama etki yaratabilmek adına bir odak belirlememiz gerekiyordu, biz de en hassas olduğumuz, en içimizin titrediği konuda fayda yaratmak istedik. Çocukları çok seviyoruz. İstiyoruz ki; hiç bir çocuk temel hak ve özgürlüklerinden ayrı düşmesin… Bu hassasiyetle; özellikle de kimsesi olmayan çocuklara fayda sağlamak üzere ne yapabileceğimizi düşündük. 

“Gülümseyen Yarınlar” projemiz kapsamında kimsesiz çocukların kaldığı sevgi evlerini çiçeklendirerek işe başlamayı planladık. Sonra o küçük kelebekler büyüyüp gelin olmaya karar verdiğinde de istedik ki; gelin çiçekleri bizden olsun. Aynı zamanda her çeyrekte gelirimizin bir kısmını yine çocuklar için harcamayı amaçladık. Şöyle de bir söz veriyoruz:

Değerli Destekçilerimize;   
Biz Afloday Ailesi olarak, ticari hayatımıza başladığımızdan beri her üçer aylık dönemlerde şirket karımızın % 10’unu “Gülümseyen Yarınlar” projemiz kapsamında “Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı” ile birlikte gerçekleştireceğimiz işbirliklerimiz için harcayacağımızı taahhüt ediyoruz.

Her ay ücretsiz atölyeler düzenliyor, her çeyrekte kardan bağış yapıyor, gönüllülüğü teşvik edip farkındalık yaratıyoruz.

Yorulduğumuz anlarda, engellerle karşılaştığımız anlarda hep bu sözü hatırlayacağız, gerektiğini düşünürseniz lütfen siz de hatırlatın! O çocuklar hepimizin çocukları çünkü…

Afloday Ailesi Adına,

Ceylan KALYON

Koruncuk Vakfı Tanıtım Videosu
%d blogcu bunu beğendi: