SOSYAL SORUMLULUK

GÜLÜMSEYEN YARINLAR PROJESİ

 

AFLODAY olarak biz: inançla atılan her adımın bir fayda, bir katkı ve değer yaratma, bir hayali yaşatma olduğuna inanıyoruz. Paylaştıkça da var olacağımızı düşünüyoruz.

Gülümseyen Yarınlar Projesi

Çiçeklerle Gülümseyen Yarınlara Gönüllü Müsünüz?

AFLODAY Çiçek Tasarım Atölyesi olarak; paylaştıkça var olacağımızı düşünüyor, topluma fayda sağlamayı görev biliyoruz.

Küçük de olsa her işletme odaklandığında ve stratejik hareket ettiğinde topluma bir konuda katkı sağlayabilir, fayda yaratabilir biliyoruz. İddiamız yıl sonunda yarattığımız etkiyi belgeleyerek küçük işletmeler için de bir model oluşturmak.

Korunmaya Muhtaç Çocukların temel haklarına kavuşabilmesine, iyi bir geleceğe sahip olmasına ve topluma geri kazandırılmasına destek olma amacını güden projede; korunmaya muhtaç çocuklarla ilgili farkındalık yaratmak, şartlarını iyileştirmek üzere toplumu bilinçlendirmek, gönüllüğü teşvik etmek üzere çalışıyoruz.

 

2019 yılında başlattığımız projenin kısa vadede hedefi her yıl 1000 kişiye ulaşıp konu ile ilgili farkındalık yaratmak, uzun vadeli hedef ise; çocuk istismarını önlemek üzere toplumu bilinçlendirmek.

Gülümseyen Yarınlar Projesi kapsamında;

2019 yılında her ay iki adet ücretsiz Koruncuk Gönüllü Atölyesi gerçekleştirdik.

Çocuk haklarını, çocuk istismarına karşı yapılabilecekleri, Koruncuk Vakfı’nı anlattığımız atölyeler ile 410 kişiye birebir eriştik, gönüllülüğü teşvik ettik ve yüzlerce kişide konu ile ilgili farkındalık yarattık.

Koruncuk Vakfı Gönüllü Atölyesi detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Referanslarımız

İletişim Bilgileri

info@afloday.com

Etiler Mah. Tepecik Cad., Edincik Sk.No:3 /2, 34337 Beşiktaş/İstanbul

Takip Edeyim

Bir "TIK" Yakındayız

Please publish modules in offcanvas position.