Çiçeklerle Gelişim Atölyeleri

Çiçeklerin dünyasına girerek; çiçek tasarımı ile yaşam tasarımını, iletişimi, zaman yönetimini, takım kültürünü konuşuyoruz.

Eğitim konusuna göre uygulamaların çiçeklerle olduğu, tasarımın yetkinliklerle buluştuğu, konsantrasyonun zirveye çıktığı keyifli kurumsal eğitimler düzenliyoruz.

Çiçeklerle Gelişim Atölyeleri – Katılımcı Faydası

İletişim Atölyesi (Desteklenen Gelişim Alanı: Açık İletişim)

Atölye çalışması süresince “Sosyal Olma”, “İletişim ve İlişki Kurma”, “Girişimcilik ve Sorumluluk” gibi temel beşeri yetkinliklerin gelişimine olanak sağlar.

Zaman Atölyesi ( Zaman Yönetimi Farkındalık)

“Zaman Yönetimi”ni etkin yaparak “İşi Önceliklendirme”yi, kendisine verilen malzemeler ile sonuca ulaşmaya çalışırken de “Kaynak Yönetimi”ni dikkate almayı deneyimler.

Ortak Takım Atölyesi ( Takım Kültürü)

Dayanışma içerisinde işin gereklerini yerine getirirken “Ekip/Takım Çalışması” ile bireysel ve takım hedefini gerçekleştirmede aktif rol alır. Bu sayede  “İşbirliğine Açıklık” yetkinliğinin sağlayacağı faydayı da iş sonucuna yansıtır.

Tasarım Atölyesi ( Yaratıcı Düşünme)

Her atölye birbirinden eğlenceli belirsizlikler barındırır. Etkili Karar Verme” ile sonuca yaklaşıldığında, sorumluluk alıp etkin çözümler önerdiğinde  “Problem Çözme”nin yaratacağı başarı arzusuna da ulaşılmış olur.

Katılımcıların eğitim konularını somutlaştırmalarına, farklı bir perspektiften deneyimlemelerine eşlik ediyoruz.

%d blogcu bunu beğendi: