AFLODAY’in Doğuşu

AFLODAY;  çiçeklerin, insanlar üzerindeki etkisini fark ettiğinde; gülümseyen yarınlar için  hizmet etme misyonu ile yola çıktı.

İnsanlara ve onların hayallerine inandı. Zeynep’in, Elif’in, Defne’nin hayali, belki de biz ona sahip çıkana kadar kimsesiz olduğunu düşünen bir çocuğun hayali… 

Mesela Ceylan’ın hayali şöyleydi; çiçeklerin büyüsü ile desteğe ihtiyacı olan çocukların hayatını iyileştirebilmek. Hayallerin gerçekleşmesi için mucizelere ihtiyaç olmadığını fark ettiği andan itibaren nefesi kesilene kadar koşmaya karar vermişti. Bu satırları okuyorsan, bu hayalin gerçekleşmesi için doğru yolda, doğru insanlarla koşmaya devam ediyoruz demektir. 

Sen de varlığınla, desteğinle hayalimize katkı sağlamak, değer katmak istersen; uygulamalarının çiçeklerle olduğu eğitimlerimiz için görüşebiliriz ya da çiçek aboneliği ile belki kendinin, belki bir sevdiğinin yüzünü güldürebilir, kendini hatırlatabilirsin ya da atölyelerimizi takip edip onlara katılabilirsin.  

Bu hayalin başkahramanı olmak, hizmetlerimizi deneyimleyerek bu hayale destek vermek istersen; çiçeklerin dünyasına, AFLODAY’e hoş geldin!

 

%d blogcu bunu beğendi: