ÇİÇEK SİPARİŞ

AFLODAY

Özel günlerde ya da kendinize çiçek sipariş etmek istediğinizde de yine bize ulaşıp bir iş günü öncesi bilgi vermeniz yeterli. Çiçek siparişinizi özenle hazırlayıp, özel çiçek kuryelerle adrese teslim ediyoruz. Şimdilik sadece İstanbul’un belirli bölgelerine :)

Gönderime uygun kuru çiçekli, özel tasarım çiçekli çerçeveleri ya da şoklanmış çiçeklerle yaptığımız diğer tasarım ürünleri kargo ile tüm Türkiye’ye ulaştırabiliyoruz.

 

Bitki Sipariş hizmetimiz ile mekân keşfinden sonra evlerinizi ya da ofislerinizi yeşillendiriyoruz. Sizin için yaşam alanlarınıza uygun bitkiler seçiyor evinize teslim ediyoruz.


Butik yeni nesil bir çiçekçi olarak çiçek tasarım hizmeti sunuyor, her hafta sınırlı sayıda taze mevsim çiçeklerini taze taze seçiyor, o hafta gelecek siparişleriniz için özenle saklıyoruz.

Haftalık çiçek aboneliği alternatifi ile "ben her hafta gelemem ama çiçeğim bana gelsin" derseniz; haftalık çiçek aboneliğimizle her hafta belirlediğiniz günde çiçeklerinizi kapınıza getiriyoruz.

Maxi (4 Tasarım Çiçek Aranjmanı), Midi (3 Tasarım Çiçek Aranjmanı ), Mini (1 Tasarım Çiçek Aranjmanı) olmak üzere üç farklı abonelik paketimiz bulunuyor.

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.

Siparişlerinizi, soru veya önerilerinizi 0532 213 4476 numaralı telefondan veya info@afloday.com adresinden bize iletebilirsiniz.

Referanslarımız

İletişim Bilgileri

info@afloday.com

Etiler Mah. Tepecik Cad., Edincik Sk.No:3 /2, 34337 Beşiktaş/İstanbul

Takip Edeyim

Bir "TIK" Yakındayız

Please publish modules in offcanvas position.